KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16164271
nr 1616 4271
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 7 st, Yttermått inklusive ram: 28x22-41x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:04:47
100 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg
nr 1616 4271
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 29 april 2024 |
Axel Tallberg